kombinácia artprintů

 

Gallery wall v čiernobielej

 

Naše čiernobiele motívy kvetov sme doplnili o dve nádherné takmer nadpozemské kúsky. Kombináciu čiernobielych obrazov s florálnymi motívmi sme doplnili o krásny citát.

 

Gallery wall zahalená v kráse magnólií

 

Vytvorili sme pre Vás krásne art printy Magnolií z kvetinových motívov. Nebývalú ladnosť kvetov sme v našej Gallery wall doplnili novinkami z našich citátov, ktorým spojenie čistého typografického minimalizmu a krehkosti kvetov veľmi pristane.

 

Nežná gallery wall

 

Pre jemne ladenú spálňu sme vytvorili čiernobielu Gallery wall. Balans medzi čiernobielymi motívmi kvetov vytvorili art printy z novej kolekcie typography.

 

Ladnosť kvetinových motívov

 

Ladná kombinácia obrazov z Flower collection vyzerá v interiéri nad sedačkou alebo posteľou naozaj nádherne. Tri veľké formáty 50 × 70 cm nechajú vyniknúť všetkým detailom a plnosti farieb a zútulnia Váš domov.

 

Ready to hang

 

Aby sme Vám ušetrili čas, máte teraz možnosť si k objednávke obrazových rámov pridať aj balenie háčika s hmoždinkou. Háčik pasuje do malých aj veľkých rámov a skobička je vhodná pre bežné typy stien.

 

Novinky z čiernobielych motívov

 

Čiernobiela kolekcie rastlinných a kvetinových motívov sa nám novo rozrástla o jemný motív krásneho organického bavlníka. Obraz s názvom Bio nájdete spolu s ostatnými novinkami v kategórii flower collection.

 

RÁMY LIGHT A CLASSIC

 

V snahe neustáleho zlepšovania sme rozšírili ponuku krásnych a kvalitných drevených rámov. Vyznávači minimalistickom dizajne tak môžu novo siahnuť po 1 cm tenkom profilu označeným Light. Naopak pre zákazníkov preferujúcich klasickejšie vzhľad ponúkame profil v štandardnej šírke rámu 2 cm. Zároveň sme veľmi nadšení, že Vám môžeme novo ponúknuť aj dubové rámy pre dokonalé ladenie v interiéri.

 

NOVINKY JANUÁR 2020

 

Sme nadšení, že Vám môžeme predstaviť kolekciu art printov vybraných svetových metropol, ktorá či už samostatne, alebo ako súčasť gallery wall skvele zapadne predovšetkým do mestských interiérov Vašich domovov.

 

Pantone Color of the Year 2020: Classic Blue

 

Ako každý rok vyhlasujú experti z firmy Pantone farbu roka. Pre tento rok bola zvolená farba Classic Blue. A čo k výberu novej farby hovoria dizajnéri z Pantone?

“Už viac ako 20 rokov ovplyvňuje farba roka Pantone vývoj produktov a rozhodnutie o nákupe v rôznych priemyselných odvetviach vrátane módy, bytového textilu a priemyselného dizajnu, ako aj balenie produktov a grafického dizajnu. Nadčasový a pevný modrý odtieň PANTONE 19-4052 Classic Blue je elegantný vo svojej jednoduchosti. Pripomína oblohu za súmraku. PANTONE 19-4052 Classic Blue, svojimi vlastnosťami podnecuje a provokuje myšlienky. Zdôrazňuje našu túžbu po spoľahlivom a stabilným základu, na ktorom môžeme stavať, keď prekročíme prah do novej éry.PANTONE 19-4052 Classic Blue je vtlačená do našich duší ako upokojujúci farba. Prináša ľudskému duchu pocit pokoja a ponúka útočisko. Usiluje o sústredenie a prekladá čistotu, znovu sústredí naše myšlienky. “

My sa tešíme až Vám v priebehu roka prinesieme novinky inšpirované touto farbou.

Zdroj: pantone.com

 

Novinky septembra 2019

 

V septembri sme pre predstavili našu novú kolekcie Sea Collection. Kresebné motívy koralov sú krásne kombinovateľné s našimi geometrickými motívmi. Zlatisté odtiene farieb pristane tak napríklad vizuálne kombinácii art printov Honey, Wish a Coral I.

 

Ako na kombináciu formátov?

 

Mnohé z nás nepoteší fakt, že kombinovať sa dá na tisíce spôsobov. Môže mať tak rozmýšľania o vyberaní veľkostí obrazov vôbec koniec? Práve delikátna pomer strán obrazov s formátmi 30×40 cm a 50×70 cm, ktoré naša štúdio ponúka, k sebe krásne ladia. Či preferujete kombinovanie skôr bláznivějším spôsobom alebo podľa pravidiel geometrie, máme pre Vás vizuálnu tip. Zvoľte veľký formát 50×70 cm a doplňte ho sebe menšími formátmi. Nemusíte ich k sebe zarovnať spodnými okrajmi rámov, veľmi štýlovo na stene vyzerá aj usporiadanie, ktoré som pre Vás prichystali. Usporiadanie je zlatou strednou cestou medzi bláznivějším a geometrickým rozvrhnutím.

Novinky mája 2019

 

Jarné mesiace nás znovu vtiahli späť do cestovateľské nálady, neostávalo než sa nechať zlákať dobrodružnú náladou a pripraviť pre Vás ďalšiu cestovateľské mapy miest. Tentoraz sme však siahli aj po výraznejšie sýto žltej a koralové farbe. Pre všetky vášnivé cestovateľov sme pridali aj vzdialené kúty sveta Mexico City, Jakarty aj severoamerických miest.

Novinky apríla 2019

 

Veľmi často sa nás pýtate, ktorú farbu rámu by sme odporučili k jemným kvetinovým motívom z novej kolekcie tohtoročného apríla. Biela verzus čierna? Klasický biely rám obrazu pridá motívu jemnosť, pritom nie je potrebné sa obávať, že by aj na minimalistický obrazoch rám nebol poznať a obraz by na stene zanikli. Hĺbka rámu Vám vytvorí prirodzený tieň a obraz od steny vystúpi. Biela varianta je oproti čiernej ohľaduplnejší k svojmu okoliu, tlmí a začleňuje motív do priestoru. Pôsobí jemnejším a elegantnejším dojmom. Čierna farba je súčasným trendom v interiérovom dizajne. Je kontrastné a zvýrazňuje miesto zavesenie obrazov i samotný motív, celkovo pôsobí mestským dojmom. Radi by ste poznali aj náš názor? Zdieľajte s nami fotografie interiéru a miesta zavesenie emailom, radi sa pozrieme s Vami a pomôžeme Vám vybrať pre Vás najvhodnejší variant.

Kúzlo prémiového papiera spolu s profesionálnou tlačovou technológiou.

 

Nielen na našich rastlinných motívoch v čistých sýtych odtieňoch zelenej farby, by sme sa bez profesionálne technológie tlače a celosvetovo známej značky Canon neobišli. Tlačíme na prémiový papier Canon satin vysokej gramáže 240g, aby sme nechali vyniknúť kvalite, stálosti farieb i profesionálnu technológiu tlače s rozlíšením až do výšky 2 400 dpi, ktorú pri tlači používame. Naša značka spolupracuje s českými profesionálnymi tlačiarňami a naše publikácie sú tak lokálnym produktom.

 

Vytvorte si svoju vlastnú galériu.

 

Aj my sme náš slogan vzali doslovne, vyhrnuli rukávy a vo februári som sa pustili do kombinovania nových obrazov zo série pink collection s našimi obľúbenými rastlinnými motívmi aj motívom francúzskej metropoly. Naše kolekcie sú opravu krásne kombinovateľné a nezostáva než si nájsť tú Vašej originálne.

Z NAŠE INSTAGRAMU #laformacz

Šetrné balenia aj doprava.

Prémiový papier.

Veľké formáty.

Bezpečná platba.

Originalita, ktorú inde nekúpite.