kombinace a tipy

 

Ako na kombináciu formátov?

 

Mnohé z nás nepoteší fakt, že kombinovať sa dá na tisíce spôsobov. Môže mať tak rozmýšľania o vyberaní veľkostí obrazov vôbec koniec? Práve delikátna pomer strán obrazov s formátmi 30×40 cm a 50×70 cm, ktoré naša štúdio ponúka, k sebe krásne ladia. Či preferujete kombinovanie skôr bláznivějším spôsobom alebo podľa pravidiel geometrie, máme pre Vás vizuálnu tip. Zvoľte veľký formát 50×70 cm a doplňte ho sebe menšími formátmi. Nemusíte ich k sebe zarovnať spodnými okrajmi rámov, veľmi štýlovo na stene vyzerá aj usporiadanie, ktoré som pre Vás prichystali. Usporiadanie je zlatou strednou cestou medzi bláznivějším a geometrickým rozvrhnutím.

Novinky mája 2019

 

Jarné mesiace nás znovu vtiahli späť do cestovateľské nálady, neostávalo než sa nechať zlákať dobrodružnú náladou a pripraviť pre Vás ďalšiu cestovateľské mapy miest. Tentoraz sme však siahli aj po výraznejšie sýto žltej a koralové farbe. Pre všetky vášnivé cestovateľov sme pridali aj vzdialené kúty sveta Mexico City, Jakarty aj severoamerických miest.

Novinky apríla 2019

 

Veľmi často sa nás pýtate, ktorú farbu rámu by sme odporučili k jemným kvetinovým motívom z novej kolekcie tohtoročného apríla. Biela verzus čierna? Klasický biely rám obrazu pridá motívu jemnosť, pritom nie je potrebné sa obávať, že by aj na minimalistický obrazoch rám nebol poznať a obraz by na stene zanikli. Hĺbka rámu Vám vytvorí prirodzený tieň a obraz od steny vystúpi. Biela varianta je oproti čiernej ohľaduplnejší k svojmu okoliu, tlmí a začleňuje motív do priestoru. Pôsobí jemnejším a elegantnejším dojmom. Čierna farba je súčasným trendom v interiérovom dizajne. Je kontrastné a zvýrazňuje miesto zavesenie obrazov i samotný motív, celkovo pôsobí mestským dojmom. Radi by ste poznali aj náš názor? Zdieľajte s nami fotografie interiéru a miesta zavesenie emailom, radi sa pozrieme s Vami a pomôžeme Vám vybrať pre Vás najvhodnejší variant.

Kúzlo prémiového papiera spolu s profesionálnou tlačovou technológiou.

 

Nielen na našich rastlinných motívoch v čistých sýtych odtieňoch zelenej farby, by sme sa bez profesionálne technológie tlače a celosvetovo známej značky Canon neobišli. Tlačíme na prémiový papier Canon satin vysokej gramáže 240g, aby sme nechali vyniknúť kvalite, stálosti farieb i profesionálnu technológiu tlače s rozlíšením až do výšky 2 400 dpi, ktorú pri tlači používame. Naša značka spolupracuje s českými profesionálnymi tlačiarňami a naše publikácie sú tak lokálnym produktom.

 

Vytvorte si svoju vlastnú galériu.

 

Aj my sme náš slogan vzali doslovne, vyhrnuli rukávy a vo februári som sa pustili do kombinovania nových obrazov zo série pink collection s našimi obľúbenými rastlinnými motívmi aj motívom francúzskej metropoly. Naše kolekcie sú opravu krásne kombinovateľné a nezostáva než si nájsť tú Vašej originálne.

Z NÁŠHO INSTAGRAMU #laformacz

 

Šetrné balenia aj doprava.

Prémiový papier.

Veľké formáty.

Bezpečná platba.

Originalita, ktorú inde nekúpite.